Unikaj Online Crooks Kredytu

Unikaj Online Crooks Kredytu

Federalna Komisja Handlu jest zdeterminowana, aby uniemożliwić Amerykanom stanie się oszustwami online. Niedawno przeprowadzili interesujący eksperyment, który polegał na założeniu dumnej strony internetowej, która miała być firmą pożyczkową zwaną „Esteemed Lending Services”. Ci, którzy kliknęli stronę, zostali przekierowani na stronę, w której napisano: „Mogłeś zostać oszukany”. Był to innowacyjny sposób, aby przekonać się, że tysiące ludzi roi się, szukając online kredytu rocznie. Poniżej znajdują się „czerwone flagi”, które mają nadzieję na wyłączenie dzwonków alarmowych w poszukiwaniu odpowiedniego pożyczkodawcy. Więcej na temat cos jak vivus. więcej informacji tutaj Fellow Finance

Nie interesuje Cię historia kredytowa

Jeśli kiedykolwiek złożyłeś wniosek o pożyczkę bankową, twoja historia kredytowa jest uważana za jeden z najważniejszych sprawdzianów tła dokonywanych przez dowolną firmę pożyczkową. Ci, którzy mają niski wynik kredytowy, niemal na pewno zostaną odrzuceni. Ubieganie się o złe kredyty jest jednym z najprostszych sposobów na oszustwo online. Gdy już złożysz podanie, Twoje dane osobowe zostaną sprzedane osobom trzecim i można je śledzić przez fałszywych kolekcjonerów. Tysiące ludzi jest oszukanych i płacących za dług, którego nie należą. Kredytodawcy, którzy twierdzą, że nie interesują się historią kredytową, należy unikać za wszelką cenę. Należy zauważyć, że pożyczkodawcy pożyczkodawcy nie martwią się o ocenę kredytową, ale takie pożyczki mają bardzo wysokie stopy procentowe. odwiedź link Tani Kredyt.

Nieznaczne opłaty

Każdy legalny kredytodawca wyraźnie wyświetla ich opłaty, warunki i warunki. Są prawnie zobowiązani do jak najbardziej zbliżonych do ich warunków. Wszystkie opłaty są obliczane na podstawie kwoty pożyczonej z tymi opłatami płaconymi pożyczkodawcy po zatwierdzeniu i zapłacie kredytu. Nigdy nie podpisuj kontraktu, którego nie rozumiesz i dokładnie przeczytaj mały wydruk.

Pożyczki telefoniczne

To kolejny pewny sposób na odkrycie firmy zajmującej się oszustwami. Fałszywe firmy zadzwonią do Ciebie i obiecują pożyczki. Nic niezwykłego o tym, co możesz powiedzieć. Jednak ci oszustowie poprosi Cię o zapłatę opłat przed udzieleniem pożyczki. Jaki rodzaj organizacji prosi o zapłatę pieniędzy po to, aby ją otrzymać? Poza tym ta praktyka jest całkowicie bezprawna w Stanach Zjednoczonych.

Firmy Copycat

Mówią, że imitacja jest najczystszą formą pochlebstwa. Firmy zajmujące się oszustwami przejmują to na wyższy poziom, handlując nazwami, które brzmią podobnie do szanowanych firm, aż po logo firmy. Fałszywe firmy będą miały także sprytne strony internetowe, które są wysoko prezentowane, ale mało informacyjne. Nie popadaj w ich stylu; Szukaj zimnych dowodów na to, że są uzasadnione. Jeśli są pozbawiane znanej marki, możesz być pewien, że są fałszywe. kliknij witrynę Aasa Finanse.

Nie zarejestrowany

Wszyscy kredytodawcy muszą być zarejestrowani w państwie, w którym prowadzą działalność gospodarczą. Chociaż sprawdzanie rejestracji firmy nie gwarantuje pożyczki, z której będziesz szczęśliwy, powinien pomóc odkryć większość przestępców.

Krótko mówiąc, firmy pożyczkowe online, które szukają opłaty z góry za nie są legalne. Nie przekazuj informacji o swoim koncie bankowym kredytodawcom i unikaj podawania jakichkolwiek informacji osobistych w telefonie. Pożyczki gotówkowe online pomogą Ci przez kryzys finansowy, ale jest tam wiele krzywd, czekających na popełnienie błędu. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź link Credilo.

Każdy może ubiegać się o pożyczki online

Każdy może ubiegać się o pożyczkę online nawet dla osób z złym kredytem. To dlatego, że pożyczki internetowe oferują mniej kryteriów kwalifikacji pożyczki. Jednym z powodów, dla których pożyczki internetowe rozwijają się z racji złego traktowania pożyczkodawców, coraz więcej potencjalnych klientów. Osoby fizyczne i firmy są również potencjalnymi klientami kredytów online. 

Podczas przeglądania potencjalny dłużnik może już zadecydować, jaki rodzaj kredytu będzie odpowiadał jego potrzebom. Po podjęciu decyzji może on natychmiast wypełnić formularz wniosku o pożyczkę online, a następnie przesłać. Zwykle formularz wniosku o pożyczkę online wymaga od dłużnika podania jego pełnej nazwy, rodzaju poŜyczki ubieganej się, przyczyny zastosowania, metody płatności i danych kontaktowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *